Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Розкручування сайту, вихід на першу сторінку пошукових машин

Сайт, що приносить прибуток

 • Вашому сайту потрібна модернізація й розкручування? Ми проведемо цю роботу, тим самим наповнивши енергією Ваш бізнес
 • Ми гарантуємо ефективність Вашого сайту, за допомогою якого ви зможете максимально розкрутити свій бізнес
 • Гарантуємо появу сайту на перших сторінках пошукових систем.

Просування сайту

 • Через запити в пошукових системах на сайт приходить до 80 відсотків цільових користувачів
 • Метою розкручування сайту є вихід на першу сторінку по даному пошуковому запиті.

Керований сайт

 • Вам не обов'язково мати знання в програмуванні або веб-дизайні.
 • Кожен, хто вміє користуватися комп'ютером, зможе змінювати зміст сайту, розробленого нами

Веб дизайн, розробка, створення сайту, seo

Бізнес без реклами рівносильний морганню дівчині в повній темряві

® Стюарт Хендерсон Брітт

Веб дизайн в Полтаві

Веб дизайн в Полтаві представляє консалтингова фірма «Технології Сталого Розвитку», яка  пропонує розробити (модернізувати) для Вашого підприємства (організації) сайт, а також для просування Вашого сайту в Інтернеті провести комплекс заходів (розміщення банерів і статей на трьох мовах на розкрученому сайті, електронне розсилання, ручна реєстрація сайту на більш ніж 50 популярних пошукових серверах).

 • На сайті на Ваше бажання встановлюється лічильник відвідування сторінок, не прив'язаний до ніяких інших серверів, що дозволяє відслідковувати інтерес до Вашого бізнесу або діяльності а також ефективність заходів щодо "розкручування" сайту.
 • Сайт на трьох мовах (ru, ua, en) доступний більшості пошукових систем, що значно збільшує шанс Вашого потенційного клієнта знайти Вас у океані інтернету, і, отже, підвищує його ефективність.
 • Інтерактивний сайт дає Вам нові можливості, щоб підвищити його ефективність: Ви самі можете міняти розміщені на сайті прайс-листи, іншу інформацію, не звертаючись до послуг веб-дизайнерів або програмістів. Інакше кажучи, Ви зможете самі постійно обновляти сайт, що також збільшує рейтинг сайту у пошукових системах. Більшість наших сайтів написані на PHP-4, використовують MySQL бази даних.
 • Критерії пошуку завжди в центрі нашої уваги  при розробці сайту. Сайт, розроблений нами, оптимізується по багатьом параметрам для полегшення пошуку пошуковими системами. Ми намагаємось якомога більше оптимізувати сайт для пошукових систем, тобто здійснюємо SEO (search engine optimization) вже на стадії розробки сайту. Маловірогідно, що при подальшій експлуатації вашого сайту вам необхідно буде його додатково оптимізувати.
 • Вчасно оновлена інформація на сайті дає можливість Замовникові або Покупцеві зробити замовлення на Ваші товари або послуги прямо з Вашого сайту - все це дозволяє значно заощаджувати час Ваших менеджерів на оформлення Замовлень і таким чином сприяти збільшенню продаж товарів і послуг.
 • На нових розроблювальних сайтах ми розміщаємо посилання на сайт, розроблений для Вас, (якщо не заперечує Замовник), що також підвищує рейтинг сайту й розширює коло осіб, які можуть ознайомитися з Вашими товарами й послугами, а, отже, потенційні покупці зможуть швидше знайти інформацію про Ваші товари й послуги.
 • Надамо Вам повний код сайту, який Ви можете адаптувати до своїх потреб.

Веб дизайн в Полтаві - це сучасний сайт, на якому розміщені відео зі звуком, графічні матеріали, анімаційні файли і багато чого іншого.

Нова ера інформації: Інтернет. Пошук даних, що необхідні при проведенні майже будь-якого маркетингового дослідження, традиційно являє собою нудне і докучливе заняття. Дослідник часто повинний звертатися з листами в державні організації, торговельні асоціації або в інші агентства, що спеціалізуються на зборі вторинної інформації, після чого чекати дні або тижні відповіді, що може не прийти ніколи.
Часто потрібно один або кілька відвідувань бібліотеки, під час яких виявляється, що необхідний звіт комусь виданий або пропав. Протягом останніх декількох років стрімкий розвиток Інтернет і всесвітньої мережі обіцяє звільнити від нудотної роботи, зв'язаної зі збором даних.

Пошук даних в Інтернет. Якщо ви знаєте адресу конкретного Web сайту, що містить дані, які ви шукаєте, то ви можете набрати його прямо на вашому браузері. Web адреса або URL (уніфікований покажчик ресурсів) подібно адресі вулиці вказує конкретне розташування (Web сервер і файл на цьому сервері) у всесвітній мережі. Пошукові сервера такі як AltaVista, Excite, Yahoo, Yandex, Rambler, AOL, Netscape, Google, MSN, Dogpile, DMOZ, Ask Jeeves, Aport and Google стали популярними. Ці організації пропонують те, що називається пошуковими машинами, що переглядають всесвітню мережу в пошуках сайту по позначеній ознаці. Кожна пошукова машина використовує свою власну систему індексації для локалізації підходящої інформації. Усі вони дозволяють ввести одне або кілька ключових слів, відповідно до яких буде зроблений пошук даних на Web сайтах, на яких маються згадані ключові слова. Потім пошукові машини повертають перелік цих сайтов, що дозволяє користувачам негайно перейти на потрібний сайт.

Чому сайт необхідний Вашій фірмі?

По-перше, ваші конкуренти вже розмістили сайт, або збираються це зробити найближчим часом. Це значить, що ваші потенційні клієнти зможуть швидше одержати інформацію про товари і послуги ваших конкурентів, а потім перейти до них.

По-друге, розмістивши свій сайт у всесвітній мережі, ви одержуєте у своє розпорядження постійно діючий (на відміну від реклами в друкованих виданнях, на радіо і телебаченні) відносно недорогий спосіб інформування широкої аудиторії практично у всіх куточках земної кулі про ваші товари і послуги.

У третіх, зменшується необхідність використовувати дорогий телемаркетинг (маркетинг по телефону), знижується кількість вхідних дзвінків від потенційних клієнтів, що бажають одержати інформацію про ваші товари і сервіс, що у свою чергу, заощаджує ваш і вашого персоналу робочий час.

Web сайт, імовірно, залишається єдиним способом оперативно інформувати споживачів інших регіонів і країн про ваші товари і послуги.

Розширення географії ринків збуту актуально не тільки для великих корпорацій, випуск продукції яких значно перевищує її споживання в регіоні, але і для невеликих фірм, що випускають дорогі, високоякісні, ексклюзивні товари в невеликій кількості, збут яких в умовах міста або регіону також обмежений. З одного боку, клієнт, що живе поза містом або регіоном виробника, але який бажає придбати дорогі товари (наприклад, меблі або столярні вироби) не має інформації про них, тому програють і споживач і виробник.

Інформацію на сайті можливо легко і швидко обновляти. Як указувалося вище, більшість солідних потенційних замовників вашого сервісу і товарів схильні йти в ногу з часом, використовуючи у своїй роботі сучасні технології, що дозволяють швидко, відносно недорого одержувати інформацію про постачальників товарів і послуг, їхні характеристики. Усе менше маркетологів, постачальників, менеджерів їздить у десятки різних фірм за інформацією, щоб порівняти асортимент товарів і послуг, а також ціни на них. Набагато зручніше робити це в Інтернеті, не виходячи з дому або офісу.

Web сайт надає можливість обслуговування клієнтів по формулі 24/7 (24 години на добу, 7 днів у тиждень), не розміщаючи додатково офіси на нових територіях і не збільшуючи штату співробітників.

Можливість он-лайнового продажу

Он-лайнові магазини стають таким же звичним явищем, як і традиційні. Вигідність он-лайн магазина очевидна, оскільки він має наступні переваги:

 • зменшуються витрати на площу торговельних залів;
 • знижуються витрати на персонал;
 • зменшуються витрати на друковану рекламу;
 • існує можливість ознайомитися з повним асортиментом товарів у дуже короткий період;
 • реалізується можливість замовити товар з доставкою додому або в офіс.

Ми надаємо повний спектр послуг по Веб-дизайну:

 • Створюємо сайти і здійснюємо їхнє просування;
 • Аналізуємо існуючі сайти, модернізуємо їх з метою підвищення ефективності.

Замовивши сайт, Ви одержите не тільки реальне зростання поточних продаж, але і збільшення прибутку в довгостроковій перспективі. Збільшення числа цільових відвідувачів з пошукових систем, безсумнівно, збільшить число ваших потенційних покупців.

Розміщаючи сайт як виробник товарів і послуг, ви зможете заощаджувати час менеджерів по постачанню, оскільки виробники матеріалів і комплектуючих, котрі використовуються на вашому виробництві, зможуть довідатися про вас і оперативно надавати інформацію про новинки. Бути завжди в струмені - значить одержати конкурентні переваги, збільшуючи співвідношення якість/ціна, одночасно знижуючи витрати виробництва.

Якщо Ви набрали в пошуковій системі слова сайт, Полтава, чи Полтава, сайт і маєте нагоду читати цю інформацію, щоб познайомитись з нами, телефонуйте, пишіть нам вже зараз.

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього