Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Розкручування сайту, вихід на першу сторінку пошукових машин

Школа "проб і помилок" або...

Наиболее стратегический фактор в бизнесе сегодня есть знания
 • Наша мета - допомогти нашим партнерам успішно ввійти й залишатися на обраному сегменті ринку. Ваш успіх - це наш успіх.

Консультанти в сфері бізнесу, фінансів, маркетингу

Для оперативного керування фірмою або підприємством необхідно налагодити управлінський облік, що дозволяє здійснювати постійний зворотний зв'язок між управлінськими рішеннями й результатами діяльності

У нинішніх економічних умовах України існує багато проблем перед підприємствами, що відносяться як до сфери великого, середнього, так і до сфери малого бізнесу. Безумовно, характер і глибина проблем, що стоять перед ними, відрізняються. Якщо врахувати, що великий бізнес в основній своїй масі і частина середнього - це трансформація колишніх радянських підприємств, то малому бізнесу приходиться починати свою діяльність з "чистого листа". Як не парадоксально, але спостереження і досвід показують, що з погляду наявності або відсутності проблем у розвитку підприємств різного розміру і з різною попередньою історією їхнього виникнення, жоден суб'єкт, що відноситься до кожної з зазначених груп, не має переваги. Приватизація великих підприємств дала нинішнім власникам не тільки великі матеріальні засоби, але одночасно зі старими і потужними основними фондами (у більшій частині неефективними) і всі недоліки не тільки технологій, але і менеджменту. У цьому відношенні малий бізнес, що не одержав нічого в результаті приватизації, має можливість налагодити виробництво або надання послуг за законами і вимогами вільної ринкової економіки.

Проте, існують і загальні проблеми. Насамперед, ці проблеми криються в ефективному використанні прийомів маркетингу. І не тільки. Для оперативного керування фірмою або підприємством необхідно налагодити управлінський облік, що дозволяє здійснювати постійний зворотний зв'язок між управлінськими рішеннями і результатами діяльності. Навчання менеджменту фірм у школі "проб і помилок" займає багато часу, коштує дорого і найчастіше закінчується істотними втратами в конкурентній боротьбі.

Найбільш стратегічний фактор у бізнесі сьогодні є знання

Існує вислів «добувати золото з інформації». Керівники і власники бізнесу мотивовані і зазвичай мають гарні знання в сфері виробництва і продаж. Вони можуть надовго залишатися в будь-якому бізнесі без додаткових знань. Але ті ж самі люди, що навчилися в школі «проб і помилок», мають потребу в розумінні і побудові наступних фундаментальних напрямків:

 • Правильний розподіл прямих і накладних витрат.
 • Гарна кредитна політика.
 • Ефективний контроль виробничих і товарних запасів.
 • Правильний баланс основного капіталу.
 • Контроль заборгованості.
 • Оптимальний розподіл прибутку між дивідендами і фондами розвитку.

Ці фундаментальні поняття базуються на знаннях.

Ми розуміємо важливість часу, тому наші консультації і тренінги максимально адаптовані до зайнятого стилю життя менеджерів і персоналу. Тому ми працюємо не тільки в робочий час, але і після роботи й у вихідні дні.

Зворотний зв'язок

Часто бізнес занепадає (або власник бізнесу почуває "дискомфорт" у зв'язку з власними рішеннями) через недолік зворотного зв'язку - це подібно водінню автомобіля з пов'язкою на очах. Ви можете знати, куди ви направляєтеся, але ви не знаєте де ви знаходилися і ви, звичайно, не знаєте де ви знаходитеся зараз. Вас може турбувати питання: які повинні бути частки запасів, дебіторської заборгованості, платежів, витрат на рекламу, оренду і т.д. у процентному відношенні до продаж? Мої витрати по цих статтях дуже низькі або дуже високі? На щастя, знайти ці відповіді не важко.

Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку" допоможе зробити оцінку витрат, їхню доцільність і обґрунтованість. Фахівці фірми працюють у тісному контакті з вами, щоб ідентифікувати актуальні проблеми і намітити шляхи їхнього вирішення.

Що необхідно, щоб вести прибутковий бізнес?

Статистика стверджує:

Підприємство з кількістю працівників менше ніж 20 працівників має тільки 37% шансів виживання протягом 4-х років і тільки 9% шансів виживання протягом 10-ти років. А в деяких сферах бізнесу ситуація ще гірша. Наприклад, ресторани мають тільки 20% шансів вижити протягом 2-х років.

Висока імовірність невдачі не повинна бути сюрпризом для будь кого. Більшість людей, що починають власний бізнес, мають, принаймні, технічні знання, але дуже мало людей мають солідні знання в сфері бізнесу. Ми наводимо кілька напрямків, за які відповідає власник бізнесу:

 • Організаційна структура підприємства.
 • Фінанси і фінансовий менеджмент.
 • Маркетинг.
 • Наймання, мотивація, тренінг персоналу.
 • Права працівників, покупців, постачальників.
 • Офіс менеджмент.
 • Податкове регулювання.

З усім цим…ви заслуговуєте резонний прибуток. Це наша мета - забезпечити повернення ваших інвестицій принаймні 25% у рік і це після того, як ви покрили усі витрати, включаючи гідну зарплату собі.

Зростання ролі технологій у сфері обслуговування

Сучасна сфера обслуговування клієнтів (покупців) прагне організувати свою роботу за формулою 24/7 (24 години на добу, 7 годин на тиждень) і технології дозволяють їм робити це ефективно. Сказати, що технології проникнули майже в усі сфери життя будь-якої країни, було б недостатньо. Комп'ютери постійно стають меншими за розмірами, потужнішими за своїми можливостями. Більшість бізнесу тією чи іншою мірою залежить від технологій. Організації, що сьогодні використовують технології, одержують відчутні переваги. Шляхом використання комп'ютерів, програмних продуктів, різних телекомунікаційних приладів, компанії можуть поширити свою присутність без додаткових представництв на віддалених територіях і збільшення штату співробітників. Просто розміщаючи свій сайт у всесвітній павутині, організація стає відомою і формує клієнтську базу з усього світу.

Залишатися на вершині конкурентної боротьби за допомогою технологій – дорогий захід. Нове і модернізоване устаткування (hardware) і програмне забезпечення (sofware) з'являються майже щодня. Якщо компанія використовує системи, яким шість місяців, то такі системи стають застарілими. Придбання й установка нових систем вимагає навчання і перепідготовки персоналу. Крім того, працівники повинні бути відсутсутніми на своїх робочих місцях під час підготовки.

Консалтингова фірма «Технології Сталого Розвитку» допоможе вам уникнути або зменшити негативний вплив стрімко мінливих технологій на ваш бізнес, Вас і Ваш персонал.

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього