Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Розкручування сайту, вихід на першу сторінку пошукових машин

Глобальний маркетинг винагороджує

Менеджери повинні розвивати глобальне бачення, не тільки для того, щоб вивчати й реагувати на можливості світового ринку, але й залишатися конкурентними в себе дома
  • Замовивши Web сайт на різних мовах, ви приєднуєтеся до команди переможців в маркетингу.

Переклад текстів, англійська, російська, українська мова

Користувачі Інтернет купують у три рази частіше, якщо необхідну інформацію вони одержують рідною мовою

Сьогодні глобальні зміни йдуть повним ходом у багатьох сферах нашого життя: менеджменті, політиці, комунікації, технології. Світ придумав нове поняття щодо безмежної мобільності і конкуренції в суспільстві, бізнесі й інтелектуальній аренах.

Глобальний маркетинг – маркетинг, мета якого вивчення світового ринку, не залишаючи більше вибору, став імперативом для бізнесу. Менеджери повинні розвивати глобальне бачення, не тільки для того, щоб вивчати і реагувати на можливості світового ринку, але і залишатися конкурентними в себе дома.

Конкуренція серед вітчизняних фірм часто походить від іноземних компаній. Крім того, глобальне бачення дає можливість менеджерам зрозуміти, що споживча і дистрибуторська мережі діють в усім світі, розмиваючи географічні і політичні бар'єри, роблячи їх усе більше і більше невідповідними для прийняття рішень у бізнесі. Таким чином, мати глобальне бачення означає розпізнавати і реагувати на можливості міжнародного ринку, бути обізнаним про небезпеки, що виходять від іноземних конкурентів на всіх напрямках, і ефективно використовувати інтернаціональні дистрибуторські мережі.

Обсяг світової торгівлі за останні два десятиліття зріс з 200 мільярдів доларів у рік до 7 трильйонів. Країни і компанії, що ніколи раніше не розглядалися як головні гравці світового ринку, тепер займають лідируючі позиції, деякі з них виявляють завидну вправність.

Складні задачі постають сьогодні перед фахівцями з маркетингу в їхній повсякденній роботі. Вартість розробки нових товарів росте, життєвий цикл продуктів стає коротшим, і нові технології поширюються по усім світі швидше, ніж колись. Але переможці в маркетингу воліють йти назустріч змінам, а не боятися їх.

У міру того, як темпи зростання світової економіки будуть зростати, імовірність того, що в процесі своєї роботи ви будете контактувати з людьми з інших країн, зростає.

Розуміння важливості таких підходів спонукало наших клієнтів до розробки Web сайтів на різних мовах. Якщо ви готові приєднатися до команди переможців у сфері маркетингу, просто натисніть кнопку миші на цих словах для того, щоб замовити переклад (розробку) вашого власного сайта на англійську або російську мови. Все інше ми зробимо за вас.

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього