Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Розкручування сайту, вихід на першу сторінку пошукових машин

Напрямки діяльності консалтингової фірми "Технології Сталого Розвитку"

Банкрутство немов лев-людожер, що блукає по економічним джунглям, готовий відразу кинутися на безтурботного, безрозсудного і не інформованого підприємця.

Техніко-економічний аналіз

Дуже розумно оцінити ефект банкрутства, оскільки, по правді, якщо ви подивитеся статистичні дані, у вас більше шансів збанкрутувати, чим процвітати.

Основні причини банкрутств

Головні причини
Відсоток від загального числа
Специфічні пастки
Некомпетентність
46%
 1. Емоційне ціноутворення
 2. Занадто високий рівень життя в порівнянні зі справами в бізнесі, несплата податків
Незбалансований досвід
15%
 1. Незнання ціноутворення, недоліки планування, незнання фінансового менеджменту
 2. Відсутність досвіду ведення бухгалтерського обліку або недостатнє розуміння правил
Брак досвіду керування
15%
 1. Недостатнє використання кредитів, висока дебіторська заборгованість
 2. Занадто високі темпи розширення бізнесу, неадекватна практика запозичення
Брак знань товарів і сервісу
11%
 1. Неадекватні запаси товарів і інвентаря, незнання постачальників
 2. Слабкий рекламний бюджет
Недбалість, шахрайство, нещасні випадки
1%
Невідомі
12%
УСЬОГО
100%

Консалтингова фірма «Технології Сталого Розвитку» має у своєму складі групу досвідчених і високоосвічених консультантів. Ці консультанти разом із власниками бізнесу успішно працюють по зазначеним вище напрямках.

Тренінги

Ваші клієнти очікують одержати від вас інформацію про бізнес вашої організації. В умовах великої розмаїтості товарів і сервісу, доступних сьогодні клієнтові, високого рівня технологій, дерегулювання промисловості й інновацій, що з'являються на ринку щодня, клієнти і покупці залежать від того, скільки виробники товарів і послуг приділяють увагу їх навчанню. Вони також залежать від того, наскільки кваліфіковано і компетентно керують ними в процесі прийняття рішень і здійснення покупок. Але щоб надавати знання клієнтові, виробники товарів і послуг повинні безупинно займатися підвищенням своїх знань. Такі реалії сьогоднішнього дня. Щоб забезпечити товарами і послугами, що задовольняють клієнта, виробникам і сервіс-провайдерам дуже важливо знати тенденції на ринку товарів і послуг, інформаційні ресурси, нові технології й іншу інформацію. Багато організацій проводять тренінги своїх працівників, щоб допомогти їм ставати більш знаючими і залишатися в течії. Тренінги не тільки підвищують рівень компетентності персоналу, але і збільшують ефективності роботи з клієнтами.

Знання, отримані в процесі тренінгу, будуть корисні як новачкам, що мають справу з іншими в сфері бізнесу, так і більш досвідченим. Це рівною мірою відноситься як до взаємин із внутрішніми клієнтами (наприклад, співробітники й ін.), так і до взаємин із зовнішніми клієнтами (покупці, роздрібні продавці або інші кінцеві споживачі товарів).

Майстерність, стратегії і технології, розглянуті в процесі тренінгів, спрямовані на ідентифікацію запитів і потреб клієнта, а потім на їх задоволення.

Консультації

Бізнес-середовище, суспільство, демографічна ситуація повсюдно змінилися у великому ступені за останні час. Темпи цих змін усе більш зростають, але ще більше змін варто очікувати в майбутньому. Разом з тим, прогрес у технології і техніці змінює світ бізнесу з феноменальною швидкістю.

Маркетинг грає життєво важливу роль в успішному веденні бізнесу. Тим, як добре ваш бізнес «налаштований» на ринок поряд з іншими факторами, буде, у кінцевому рахунку, визначатися ступінь успіху або провалу. Ключовим елементом маркетингових зусиль є знання клієнтів – їхніх прерогатив, антипатій і очікувань. Ми можемо допомогти вам визначити ці фактори і розробити стратегію по повному задоволенню потреб клієнтів.

Конкуренція – реальність нашого життя. Можна прийти до висновку, що бізнес – це високо конкурентна, арена змагання. Тому важливо знати ваших конкурентів. Ми можемо забезпечити вас інформацією про ваших найближчих конкурентів, стан їхнього бізнесу, сильних і слабких сторонах і т.д.

Наша мета – підвищити вашу поінформованість, прискорити процес осмислення реалій, дати вам крок за кроком багато рішень стосовно того, як поліпшити стан вашого бізнесу. Ми забезпечимо вас коштовною інформацією про те, як ви і ваша організація можете надавати чудовий сервіс.

Веб-дизайн

Сьогодні клієнти хочуть мати доступ до сервісу і товарів 24 години на день, 7 днів у тиждень. Ми можемо назвати кілька переваг технологій, що можуть зробити це можливим.

З погляду клієнта, технології можуть бути благом. В умовах домашнього комфорту і зручностей, в офісі, автомобілі або будь-де, клієнт може мати телефон і портативний комп'ютер, що забезпечують йому доступ до товарів і послуг. В даний час більше ніж коли-небудь людей мають доступ до Інтернету і комп'ютерів. Технології дозволяють клієнтам одержувати інформацію, замовляти товари, задавати питання й одержувати відповіді на них, наприклад, щодо умов оплати, і мати віртуальний доступ до усього, що клієнт хоче, через Всесвітню павутину з будь-якої точки земної кулі.

IT технології

Зростаючі тенденції до зменшення чисельності персоналу і зниження вартості одночасно з підтримкою і збільшенням ефективності сервісу змушують до використання технологій у допомогу людям. У минулому рішення по використанню технологій розглядалися як такі, котрі вимагають більшої кількості персоналу (через необхідність підтримувати устаткування в робочому стані і роботи на ньому). Таке устаткування залишалося за сценою і виконувало функцію бек-офісу. У минулому устаткування зазвичай виконувало допоміжні функції в роботі фронтальних сервіс-провайдерів і не розглядалося як стратегічна ініціатива щодо всієї діяльності організації.

Технології прогресують з такою швидкістю, що типові організації і їхні працівники не можуть справитися зі змінами.

Це значить, що ті компанії, що не підготувалися до зустрічі майбутнього, утратять бізнес, оскільки клієнти перейдуть до тих, хто краще підготувався.

Щоб уникнути таких негативних наслідків, одночасно залишаючись у течії технологічних нововведень, ви і ваші керівники повинні постійно працювати в цьому напрямку, замовляючи консультації і сервіс консалтингової фірми «Технології Сталого Розвитку».

Переклад

Населення країн, що говорять на українській і англійській мовах складає сотні мільйонів чоловік. Усі вони – потенційні покупці ваших товарів і сервісу. Немає сумніву, ваш сайт повинний бути представлений також і на російській і англійській мовах для більш широкого кола людей.

Відповідно до досліджень, проведених Forrester Research, користувачі Інтернет купують у три рази частіше, якщо необхідну інформацію вони одержують рідною мовою.

Ми спеціалізуємося на перекладі вебсторінок і їхньому розміщенні на мовах: українській, російський і англійській. Наш пакет послуг включає:

 1. Переклад і розміщення вебсторінок. Ми не тільки конвертуємо сторінки з однієї мови на іншу, але також тестуємо їх на правильність роботи у відповідному мовному середовищі.
 2. Ми оптимізуємо ключові слова й опис перекладених вебсторінок для кращого пошуку пошуковими системами.
 3. Вебсайти обновляються і технічно підтримуються.

Ми віддаємо перевагу перекладу з англійської мови на українську та російську, оскільки для нас українська і російська мови – рідні. Виконуючи роботу з перекладу вебсайтів, ми ставимо перед собою задачу не просто підібрати точні еквіваленти тих або інших слів, але прагнемо установити живий контакт із майбутнім відвідувачем вашого сайту.

Наші фахівці в сфері маркетингу, фінансів, IT-технологій проходили професійне стажування в англомовних країнах, тому ми кваліфіковано перекладаємо вебсторінки з української та російських мов на англійську.

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього