Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Система надає можливість студентам підготуватись до екзамену та провести його

Постановка бухгалтерського обліку

Податкове й пенсійне законодавство України , яке часто змінюється вимагає витрат ресурсів і часу. Кваліфіковані фахівці прийдуть вам на допомогу

Загальновідомо, що в податкове і бухгалтерське законодавстві України часто вносяться зміни. Досить згадати радикальні зміни всієї системи бухгалтерського обліку в 2000 році, суть якого полягала в спробі приведення системи бухгалтерського обліку України до міжнародних стандартів. У 2005 році введений новий пенсійний Закон і Закон про податок на доходи фізичних осіб. Тобто, відбулася чергова податкова революція. Відстеження змін зв'язане як з необхідністю витрачати величезна кількість часу, так і з необхідністю нести істотні матеріальні витрати для того, щоб забезпечити підприємство спеціальною літературою. Щоб уникнути штрафних санкцій, суб'єкти малого підприємництва повинні наймати кваліфікованого бухгалтера. Найчастіше бюджет підприємства сфери малого бізнесу не дозволяє їм робити це.

Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку" готова прийти на допомогу, надаючи у Ваше розпорядження досвідчених і висококваліфікованих консультантів, що виконають для Вас:

  • Постановку бухгалтерського обліку від початку до кінця.
  • Аналіз документообігу.
  • Розробку облікової документації по персоніфікації в комп'ютерному вигляді.
  • Аналіз бухгалтерської і податкової звітності на відповідність останнім змінам у законодавстві України.
  • Забезпечать оптимізацію оподатковування. Розроблять рекомендації про доцільність переходу на загальну або спрощену систему оподатковування.
  • Складуть звіти за звітний період і нададуть їх у відповідні державні служби: податкову інспекцію (декларація про ПДВ, декларація про прибутки, розрахунок єдиного податку, розрахунок податку з доходів фізичних осіб, розрахунок комунального податку, звіт про забруднення навколишнього середовища, декларація про доходи приватних підприємців (на єдиному податку, на фіксованому податку, на загальній системі оподатковування)), відділ статистики, фонди соцстраху (яких - три), пенсійний фонд, відділ персоніфікації пенсійного фонду.
  • Фінансову звітність (звіт про фінансові результати, баланс).
 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього