Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Розкручування сайту, вихід на першу сторінку пошукових машин

ПЗ для відео і фотографій

 • Серед пропонованих програм ви можете знайти універсальні програми, програми для початківців, професійна програми, програма для корекції кольору, широкий вибір інструментів на основі ШІ

Редагування відео

 • Filmora
  Movavi Video Editor
  VideoPad
  OpenShot Video Editor
  Windows Movie Maker
  VirtualDub
  Lightworks
  Shotcut
  DaVinci Resolve

Редагування фотографій

 • Adobe Photoshop
  Adobe Lightroom
  Luminar Neo
  InPixio
  GIMP
  Capture One Pro
  Movavi Photo Editor
  ON1 Photo RAW
  Affinity Photo
  Canva
  ACDSee Photo Studio
  Online Photoshop Editor

Три вигоди в одному рішенні, або як вирішити проблему нестачі пам’яті в гаджетах

Володимир Мальований

26 травня 2023 року.

Смартфони стійко імплементувались в повсякденність - вони допомагають вирішувати безліч задач, як в особистому житті, бізнесі так і в в творчому процесі. Водночас смартфони, як і інші гаджети, поставили багатьох перед новими викликами. Хто не стикався з проблемою нестачі пам'яті в смартфонах чи інших гаджетах? Здавалося б, чим новіша модель, яка має обсяг пам'яті значно більше від попередньої, тим спокійніше ми можемо себе почувати, не турбуючись, що пам'ять пристрою може бути вичерпана в самий не підходящий момент.

З ростом обсягів пам'яті зростає якість відео та фотографій. Тепер не рідкість 108 Мп фотокамери і відео камери, що знімають 4K чи навіть 8K. Збереження навіть невеликої кількості фотографій чи відео в такій якості дуже швидко вичерпає всю пам'ять смартфону.

Окрім вищеназваної проблеми є й інша: накопичується багато відео і фотографій, з якими пов'язані наші найкращі моменти в житті. Часто фото чи відео знімались далеко не в студійних умовах і не на професійному обладнанні, а отже потребують обробки і корекції, особливо, якщо Ви блогер, бізнесмен, професіонал в певній сфері і хочете поділитися ними зі спільною. Де взяти час і ресурси на освоєння сучасних програм, на обробку, монтаж накопичених матеріалів?

Отже, з кожним роком і навіть днем зростає попит на редагування, монтаж та створення відео різних типів, таких як короткометражні фільми, промо- і рекламі ролики, відео для різних платформ, включаючи соціальні мережі та YouTube. Багато бажаючих звертаються до професіоналів з проханням відредагувати фотографії, здійснити кольорову корекцію.

Відповідно до зростаючого попиту зростає кількість спеціалістів, як інвестують час і кошти в освоєння нових Hardwear і Software, що є запорукою високої якості послуг.

Спеціалісти допоможуть створити рекламні, творчі, особисті, професійні відео, слайд-шоу на основі накопичених Вами матеріалів, які можна помістити на різних платформах, як наприклад, YouTube, звільнити тим самим пам'ять смартфона і надати корисну інформацію тим, хто її потребує, що при бажанні можна монетизувати.

Отже, три вигоди в одному рішенні.

Співпраця блогерів, спеціалістів різних сфер взаємовигідна: для замовників послуг - це економія часу, який можна конвертувати в подальше вдосконалення професійного рівня, чи реалізації на практиці вже існуючого досвіду, отримання реклами своєї діяльності високої якості.

Ми можемо навести приклади, коли Дудник Тетяна Анатолівна - лікар ультразвукової діагностики вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології з радіологією та радіаційною медициною Полтавського державного медичного університету, одна з провідних фахівців України в області УЗ-діагностики опорно-рухового апарату, в співпраці з нами створила ролики, які корисніне тільки для пацієнтів, але й для лікарів і студентів.

Ультразвукове дослідження вен нижніх кінцівок

Ультразвукове дослідження серця

З наявних відео і фото матеріалів ми створили відео про красу української природи, яка дарує людям яскраві неповторні кольори, сюрчання цвіркунів, спів птахів.

Україна: пейзажі і звуки природи

Місто Полтава в Україні весною нагадує сад, де цвітуть груші, яблуні, черешні, яким щонайменше сто років

Ці відео розповідають небайдужим людям усього світу про такий чудовий і прекрасний куточок планети, яким є Україна.

Запрошуємо до співпраці!

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього