Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Система надає можливість студентам підготуватись до екзамену та провести його

Нові можливості

Система on-line консультацій допоможе вам знайти відповідь на питання відносно всіх сфер ведення бізнесу
  • Система on-line консультацій допоможе вам знайти відповідь на питання, що цікавить, відносно всіх всіх сфер ведення бізнесу: продаж, бухгалтерії, менеджменту, управлінського обліку, ефективного використання енергетичних ресурсів

Консультації, тренінги в сфері бізнесу on-line

Консультації й тренінги on-line - новий ефективний спосіб одержання знань і навичок

Консалтингова фірма „Технології Сталого Розвитку” (ТСР) on-Line є одночасно „віртуальною консалтинговою фірмою”. Фірма надає консультації та тренінги високої якості, поєднуючи домашній комфорт та можливість віртуального доступу до такого роду послуг 24 години на день, сім днів на тиждень не тільки в Полтавському регіоні, чи Україні, але також в усьому світі. Клієнти підписують угоду і можуть спілкуватись з консультантами чи тренерами з їхнього домашнього комп’ютера.

(ТСР) ON-Line це більше чим привабливий сучасний метод отримання нових знань та майстерності. ТСР ON-Line руйнує бар’єри, які багато людей та бізнесменів намагались подолати протягом багатьох років. Консалтингова фірма допомагає громадянам та бізнесменам пристосувати консультації та тренінги до їхнього надзвичайно зайнятого щоденного графіку замість того, щоб змінювати графік для відрядження на чималу відстань. Віртуальні консультації та тренінги зберігають час та гроші, тому що відпадає необхідність проживати в дорогих готелях протягом тривалого часу.

Віртуальна консультація чи тренінг – це звичайне місце зустрічі для клієнта та персоналу консалтингової фірми „Технології Сталого Розвитку”. Гарантована конфіденційність для кожного клієнта . Клієнти працюють над друкованими матеріалами, залишають відповіді, задають запитання, приймають участь у дискусії у віртуальних консультаціях та тренінгах так, як вони могли б це робити у схожих традиційних заходах. Персонал фірми забезпечує віртуальні консультації та тренінги всім необхідним, здійснює зворотний зв’язок, залишає коментарі, інформує клієнтів про рівень засвоєння матеріалів.

On-line консультації та тренінги доступні впродовж календарного року.

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього