Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку"
ПОШУК ПО САЙТУ:         Web     Сайт  
Розкручування сайту, вихід на першу сторінку пошукових машин

Підвищення кваліфікації

 • Керівник консалтингової фірми "Технології сталого розвитку" Мальованний В.І. був відібраний на конкурсній основі серед великого числа кандидатів департаментом міжнародних зв'язків м. Детройта, США (International Visitors Council Detroit Michigan USA)

  Програма "Громадські зв'язки"

  Керівник консалтингової фірми "Технології сталого розвитку" Мальованний В.І. був відібраний на конкурсній основі серед великого числа кандидатів департаментом міжнародних зв'язків м. Детройта, США (International Visitors Council, Detroit, Michigan, USA). У складі невеликої групи був запрошений Державним Департаментом США для участі в програмі поліпшення зв'язків між громадськістю двох країн. Програма дозволили бізнесменам середнього рівня, що говорять англійською мовою, з України прибути в м. Детройт на 4 тижні, жити з американськими родинами, безпосередньо працювати з бізнесменами регіону для того, щоб вивчати повсякденне функціонування ринкової економіки. Як частина програми Метою IVC Dеtrоіt's Community Connections Business Internship Program було допомогти гостям з України перетворити придбаний досвід у результаті бізнес-стажування на істотний і цікавий.

 • Навчання в Baker College надає базову освіту, що розширює кругозір студентів

  Бейкер Коледж (Baker College)

  Стажування в сучасному не прибутковому, незалежному навчальному закладі США дозволила ознайомитися не тільки з тим, як на ділі реалізується місія Baker College - надавати якісне вище навчання і тренінг (практику), що дозволяють випускникам будувати успішну кар'єру, але й одержати уявлення і брати безпосередню участь у процесі підготовки студентів для конкуренції в бізнесі, у сфері охорони здоров'я й обслуговування, для кар'єри в сучасній глобальній економіці. Навчання в Baker College надає базову освіту, що розширює кругозір студентів, розвиває високу майстерність спілкування, прищеплює критичне мислення. Коледж забезпечує придбання студентами практичних навичок в обраній ними сфері навчання. На додаток до традиційного навчання Коледж заохочує соціальну активність і активність при проведенні занять, що сприяють персональному і професійному розвитку студента. Як доказ орієнтування Baker College на прогрес і цінності вільної ринкової економіки, відсоток випускників Коледжу, що працевлаштувалися, складає 99.7%.

 • Малий бізнес перетворився в становий хребет американської нації з моменту його зародження

  Школа бізнесу (Wayne State University, School of Business Administration)

  Малий бізнес перетворився в становий хребет американської нації з моменту його зародження. Разом з тим, безпристрасна статистика стверджує: малі підприємства з чисельністю працівників менш чим 20 чоловік мають тільки 37% шансів вижити протягом 4 років і тільки 9% шансів вижити протягом 10 років. Які необхідні дії для того, щоб вести прибутковий бізнес? Значний відсоток невдач не повинний бути великою несподіванкою для кожного. Більшість людей, що ввійшли в сферу малого бізнесу, мають, принаймні, деякі технічні знання, але дуже рідко солідні знання в сфері бізнесу. Щоб уникнути невдач, власники малого бізнесу повинні знати сферу своєї відповідальності:

  - Організаційна структура - Маркетинг - Повернення грошей
  - Фінанси - Персонал - Офісний менеджмент
  - Фінансовий менеджмент - Захист бізнесу - Податкове регулювання

  Тільки за умови організаціїї продуктивної роботи по всім вищевказаним напрямкам можливо розраховувати на резонний прибуток.

 • Діяльність компанії «FIRMA 2000, Lth» спрямована на задоволення потреб малих і середніх підприємств

  Тренінги фірми «FIRMA 2000, Ltd».

  «FIRMA 2000, Ltd» – приватна консалтингова і тренінгова фірма організована в 1999 році в результаті підтримки Програми Сприяння Польщі, розробленої і фінансованої USAID. Діяльність компанії «FIRMA 2000, Ltd» спрямована на використання власних практичних і випробуваних методів і прийомів розвитку приватного сектора з метою задоволення потреб мікро, малих і середніх підприємств, організацій, що підтримують розвиток бізнесу, асоціацій, а також відповідних державних структур у країнах, що розвиваються, і країнах з демократією, що розвивається, зокрема на Сході. Діяльність компанії зосереджена на чотирьох основних напрямках: розвиток організацій, що займаються підтримкою бізнесу; тренінги і програми обміну; системи контролю й оцінки, а також інформаційні системи і друковані видання.

 • Проект БІЗПРО сприяє економічному розвитку України

  Проект БІЗПРО

  Проект БІЗПРО впроваджується компанією Development Alternatives, Inc (DAI) за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Проект сприяє економічному розвитку України через надання допомоги, що дозволяє покращити вміння малих і середніх підприємств (МСП) працювати та конкурувати на внутрішніх та міжнародних ринках. БІЗПРО зосереджує свою діяльність на двох напрямках: розвиток ринкових відносин та створення сприятливого для МСП середовища. Проект БІЗПРО покращує середовище для МСП шляхом надання допомоги державному та приватному секторам у відібраних містах у розробці та впровадженні збалансованих та передбачуваних регуляторних актів, спрямованих на покращення бізнес-середовища. У сфері розвитку ринкових відносин Проект БІЗПРО працює над покращенням спроможності українських МСП розвиватися та конкурувати на місцевому, регіональному та міжнародному ринках, будувати зв’язки та покращувати навики роботи у конкретній галузі, необхідні МСП для їхнього розвитку, на основі чисельних галузевих підсекторів.

 Веб-дизайн у Полтаві
Альтернативна енергія - енергія майбутнього