НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
УКРАЇНА
 
             
СИСТЕМА ТЕСТУВАННЯ СИСТЕМА ТЕСТУВАННЯ СИСТЕМА ТЕСТУВАННЯ
Шановні студенти!

Колектив університету сприяє розвитку та формуванню освічених фахівців, здатних постійно оновлювати знання, бути професійно мобільними та швидко адаптуватися в економічній, політичній і соціально-культурній сферах. Майбутнє університету пов'язане з подальшим запровадженням нових технологій навчання. Система тестування студентів має за мету сприяти вдосконаленню освітньо-кваліфікаційних рівнів, формуванню освіченої творчої особистості, а отже створює передумови для швидкого кар'єрного зростання випускників в реальних умовах виробництва та державного управління.

Ректор

Система тестування дозволяє відображати результати тестування в режимі реального часу
     
             
Тест до державного іспиту за фахом
Кафедра бухгалтерського обліку та аудиту

Наші спонсори:

Довідка про несудимість
Ortomed Prosperitas
Вишивка, сувеніри
Майстер винаходів Лего
Ремонт квартир
Готель "Турист", Полтава
Хімічні продукти
 

Теоретична частина (тестові завдання) до державного іспиту за фахом для студентів напряму 0305 «Економіка і підприємництво», спеціальності 6.030509 «Облік і аудит» освітньо-кваліфікаційного рівня - бакалавр.
Система тестування надає можливість підготуватись до екзамену. Для цього Вам потрібно натиснути на кнопку "Тест" і відповідати на запитання до тих пір, поки результат не задовольнить Вас. При відповіді на питання тесту немає ніяких обмежень щодо часу, відведеного на відповіді. Результати тестування система повідомляє тільки Вам і ніде не фіксує. В режимі "Екзамен" система формує варіант  із запитань тесту в довільному порядку, а результати заносить в протокол. Для того, щоб отримати доступ до системи тестування в режимі "Екзамен", Вам необхідно мати пароль доступу.
РЕЗУЛЬТАТИ

67%
17%
0%
16%
5
4
3
2
оцінка
     
             
           
Розроблено: Консалтингова фірма "Технології Сталого Розвитку" www.tsd.com.ua